Рак вульви - Клиніка Target
Київ, п-р Повітрофлотський 71/3
Пн-Пт з 08:00 до 17:00 Як дістатися

Рак вульви

Рак вульви – онкологічне захворювання, яке найчастіше зустрічається у жінок після 55 років. На патологію припадає 8-10% від усіх злоякісних пухлин в онкогінекології. При своєчасному виявленні новоутворення добре піддається лікуванню.

У медичному центрі Клініка TARGET для лікування раку вульви застосовуються сучасні методики і комплексний підхід. Отримати кваліфіковану медичну допомогу у нас можуть навіть пацієнтки із запущеною пухлиною.

Чим небезпечне захворювання?

Якщо виявлено рак вульви, лікування не можна відкладати, адже пухлина здатна до метастазування. Віддалені метастази можуть вражати печінку, легені, кістки та інші органи. У таких випадках лікарі часто ставлять невтішні прогнози, а статистика свідчить, що 5-річна виживаність на 4-й стадії раку не перевищує 10%.

Коли потрібна консультація лікаря?

Плоскоклітинний рак вульви часто розвивається на тлі атрофії зовнішніх статевих органів, що ускладнює діагностику на ранній стадії. Жінка звикає до постійного дискомфорту і роздратування, а тому просто ігнорує ознаки захворювання. Консультація лікаря необхідна при появі перших симптомів раку зовнішніх статевих органів:

  • сухість вульви;
  • печіння і свербіж;
  • болючість;
  • кровотечі.

Згодом утворюються вузлики, які швидко покриваються язвочками. До них додається слабкість, швидка стомлюваність, запори, порушення сечовипускання. Оскільки пухлина здатна швидко прогресувати, діагностику і лікування раку вульви не можна відкладати. У нашій клініці для виявлення захворювання використовуються інноваційні методи, що забезпечують високу точність отриманих даних.

Особливості лікування раку вульви

Найчастіше проводиться оперативне лікування раку вульви. Обсяг хірургічного втручання залежить від поширення пухлинного процесу. На ранніх стадіях віддається перевага органозберігаючим методикам. Для попередження рецидиву і при неоперабельних пухлинах призначається хіміотерапія і променева терапія при раку вульви.

Пройти комплексне лікування раку вульви в Києві ви можете в нашому медичному центрі. Програма терапії для кожної пацієнтки підбирається індивідуально. Променева терапія раку вульви проводиться на високотехнологічному обладнанні, а хіміотерапевтичні препарати підбираються з урахуванням стадії захворювання, особливостей організму та інших факторів. Команда досвідчених лікарів уважно ставиться до кожної жінки, і відгуки наших пацієнток це підтверджують.

Запишіться на первинну консультацію – телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Автор статті:

Наші лікарі

Кіркілевський Станіслав Ігорович

Професор, онкохірург,
Доктор медичних наук

Кричевська Оксана Іванівна

Лікар першої категорії,
Онколог-хіміотерапевт високого класу

Морський Дмитро Олегович

Онколог-хіміотерапевт високого класу

Запис на консультацію в клініку 24/7

+38 (050) 696 7311

Відгук про послугу


Для персонализации сервисов мы используем файлы cookies. Продолжая использование сайта, вы соглашаетесь с этим. Подробности о файлах cookies и об обработке ваших данных — в Политике конфиденциальности
Принять
Политика конфиденциальности