Рак соска - Клиніка Target
Київ, п-р Повітрофлотський 71/3
Пн-Пт з 08:00 до 17:00 Як дістатися

Рак соска

Хвороба Педжета, або рак соска – онкологічне захворювання, яке діагностується найчастіше у жінок після 50 років, але зустрічається й у чоловіків.

Патологія небезпечна швидким прогресуванням і метастазуванням у віддалені органи. У медичному центрі TARGET ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу на будь-якій стадії раку.

Чим небезпечний рак соска?

Рак Педжета зустрічається всього у 1-5% пацієнтів, які страждають від онкологічних захворювань грудей. На ранніх стадіях злоякісна пухлина добре піддається лікуванню, але діагностувати її досить важко. Спочатку ознаки патології відсутні, а потім симптоматика схожа з іншими захворюваннями.

При відсутності своєчасного лікування рак шкіри соска дає віддалені метастази. У такому випадку лікар нерідко ставить для пацієнта несприятливі прогнози.

Симптоми захворювання: коли йти до лікаря?

На ранніх стадіях рак ареоли соска протікає безсимптомно, тому виявити його можна лише при плановому обстеженні. У міру прогресування злоякісного новоутворення з’являються такі симптоми:

  • зміна кольору ареоли соска;
  • лущення;
  • утворення лусочок;
  • підвищення чутливості;
  • поява незначної хворобливості;
  • печіння, свербіж;
  • дискомфорт.

Далі ознаки захворювання посилюються. До сильного болю додаються виділення із сосків, утворення ерозій, збільшення лімфовузлів. Крім цього, турбують симптоми загальної інтоксикації (слабкість, швидка стомлюваність та ін.).

При появі перелічених симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря і пройти комплексне обстеження. Отримати кваліфіковану допомогу в Києві пропонуємо в нашому онкологічному центрі.

Як проводиться лікування?

Основу лікування при операбельних пухлинах становить хірургічне втручання. Залежно від поширення новоутворення під час операції може видалятися тільки сосок з прилеглими тканинами або вся молочна залоза. Додатково застосовується хіміо-, променева терапія та інші методики. Курс для кожного пацієнта підбирається персонально.

У нашому медичному центрі проводиться комплексне лікування раку Педжета. Методики підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Ми також застосовуємо таргетну терапію та інші розробки в сфері онкології, що дозволяють досягти повного одужання. При неоперабельних пухлинах проводиться паліативне лікування раку фатерового соска, спрямоване на полегшення симптомів, підвищення якості життя та її тривалості.

Пам’ятайте, чим раніше діагностувати онкологію, тим вищеішанси на повне одужання. Тому не нехтуйте профоглядами й відразу ж звертайтеся за допомогою при появі будь-яких симптомів.

Для запису на консультацію телефонуйте або заповнюйте форму онлайн.

Автор статті:

Наші лікарі

Кіркілевський Станіслав Ігорович

Професор, онкохірург,
Доктор медичних наук

Кричевська Оксана Іванівна

Лікар першої категорії,
Онколог-хіміотерапевт високого класу

Морський Дмитро Олегович

Онколог-хіміотерапевт високого класу

Запис на консультацію в клініку 24/7

+38 (050) 696 7311

Відгук про послугу


Для персонализации сервисов мы используем файлы cookies. Продолжая использование сайта, вы соглашаетесь с этим. Подробности о файлах cookies и об обработке ваших данных — в Политике конфиденциальности
Принять
Политика конфиденциальности